Jakub Filip Szymaniak

Nazywam się Jakub

Jestem pasjonatem wysokiej klasy skórzanych  akcesoriów i butów, zegarków oraz klasycznej męskiej elegancji. Prowadzę pracownię skórzaną zajmującą się ręcznym wytwarzaniem na zamówienie unikatowych pasków do zegarków oraz skórzanych akcesoriów.

Jestem Członkiem Stowarzyszenia But w Butonierce Bespoke Social Club które promuje m.in. polskich rzemieślników – szewców, krawców oraz twórców artykułów skórzanych.

Zegarki to moja pasja, której jestem wierny od 2004 roku. Byłem wieloletnim członkiem Stowarzyszenia Klubu Miłośników Zegarów i Zegarków oraz moderatorem forum KMZiZ, a także członkiem redakcji największego polskiego magazynu zegarkowego CH24.pl

Przez wiele lat zajmowałem się zawodowo zegarkami pracując z najlepszymi szwajcarskimi markami jako doradca klienta i ekspert ds zegarków, dzięki czemu potrafię idealnie dopasować pasek do charakteru i stylu zegarka.

Ręcznie robione paski do zegarków to moja prawdziwa pasja.

W mojej pracowni J.F.Szymaniak

powstają nietuzinkowe akcesoria na zamówienie, wykonane z wyjątkowych skór, z zastosowaniem tradycyjnych technik kaletniczych.  Wieloletnie doświadczenie z branży zegarków luksusowych połączone z zamiłowaniem do skóry i prawdziwego rzemiosła pozwoliło stworzyć pracownię w której specjalizujemy się w paskach do ekskluzywnych zegarków, oraz skórzanych akcesoriach w których dbałość o detale jest najważniejsza. Wszystkie produkty szyte są ręcznie a zastosowane skóry pochodzą z najlepszych garbarni, pięknie oddając ducha czasu.

pl_PL