Paski dostępne od ręki

Zapraszamy do zakupu pasków dostępnych od ręki.
W celu zakupu napisz do nas maila, zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy.

Pasek z pięknej koziej skóry washed w  czarnym kolorze. Ręcznie szyty nicią w kolorze miedzianym. Z czasem skóra się patynuje nabierając indywidualnego charakteru. Spód z czarnej skóry cielęcej. Pasek dedykowany do Tudor Black Bay pod zapięcie motylkowe.  Pasek nowy nieużywany.

Rozmiar 22x20mm
Długość: 115x60mm
Dedykowany do: Tudor Black Bay
Cena: 350pln

Pasek z pięknej topowej skóry aligatora w czerwonym kolorze. Ręcznie szyty nicią w kolorze skóry. Z czasem skóra się patynuje nabierając indywidualnego charakteru.

Stan: sampel

Rozmiar 18x14mm
Długość: 120x75mm
Dedykowany do: Patek Ellipse i inne Patki
Cena: 600pln

Pasek z pięknej skóry warana w naturalnym kolorze. Z czasem skóra się patynuje nabierając indywidualnego charakteru. Spód z włoskiej ręcznie postarzanej skóry Tarlo.

Stan: sampel używany

Rozmiar 19x18mm
Długość: 115x75mm
Dedykowany do: Longines Conquest, Grand Seiko
Cena: 400pln

Pasek z pięknej skóry Caiman Croco w brązowym patynowanym kolorze. Ręcznie szyty grubą nicią w kolorze ecru. Z czasem skóra się patynuje nabierając indywidualnego charakteru. Spód z włoskiej skóry Artigiano.

Stan: sampel nowy

Rozmiar 20x18mm
Długość: 105x89mm
Dedykowany do: Breitling pod zapięcie motylkowe
Cena: 450pln

Pasek z unikatowej ręcznie patynowanej skóry Caiman Croco w benzynowym kolorze. Pasek z charakternych łusek z pięknymi przejściami tonalnym.

Stan: sampel

Rozmiar 20x18mm
Długość: 114x74mm
Pasek dostarczany z klamrą.
Dedykowany do: najciekawszych zegarków na świecie
Cena: 600pln

Pasek z unikatowej skóry krokodyla w zielonym fluorescencyjnym kolorze. Ręcznie szyty nicią w kolorze fluo zielony. Spód z zielonego kauczuku.

Pasek ma charakterystyczną budowę ( był robiony do zegarka ball z podwójnymi teleskopami) i ma szerokie płaskie otwory na podwójne teleskopy/lub grube piny i rurki oraz ma dużo materiału wokół i nadaje się do zegarków które mają dużo miejsca między teleskopem a kopertą.

Stan: sampel

Rozmiar 21x20mm
Długość: 124x82mm
Pasek dostarczany z klamrą.
Dedykowany do: Ball, Tudor Black Bay
Cena: 600pln

Pasek z pięknej koziej skóry w brązowo-burgundowym kolorze. Ręcznie szyty nicią w kolorze khaki. Z czasem skóra się patynuje nabierając indywidualnego charakteru. Spód z włoskiej ręcznie postarzanej skóry Tarlo.

Rozmiar 24x24mm
Długość: 120x75mm
Pasek dostarczany z klamrą.
Dedykowany do: Panerai
Cena: 300pln

Pasek wykonany z unikatowej skóry Aligatora w klasycznym kolorze Tan, grubszy, dedykowany do zegarków z dużą odległością między teleskopami a kopertą ( np. Tudor Black Bay, Longines Legend Diver, wygodny pod jednostronne zapięcie składane ze względu na proporcje). Unikatowa skóra z łapki Aligatora posiada niespotykany agresywny fason i doskonale zgrywa się z diverami. Stan – Sampel. Spód wykonany z patynowanej włoskiej skóry Tarlo, ręcznie szyty nicią Ecru.

Pasek 22x18mm
Długość: 125x57mm
Pasek na życzenie dostarczany z klasyczną klamrą.
Cena: 450pln

Pasek wykonany z szarej skóry strusia, dedykowany do Tag Heuer Carrera i innych sportowych modeli np Omegi. Unikatowa skóra że strusia posiada sportowe dziurki i kontrastowe szycie. Pasek wykonany pod zaciskowe zapięcie motylkowe Tag Heuer (grubość paska w części wsuwanej ok 2mm, wchodzi na ciasno, nie nadaje się do zapięć TH gdzie grubość paska to 3mm), możliwe dostosowanie przed wysyłką pod zapięcie motylkowe 18mm Omegi czy Orisa (wykonanie dziurek). Stan – sampel, nowy nieużywany. Wyposażony we wbudowane teleskopy Quick pins do zamodzielnej zmiany.

Pasek 22x18mm
Długość: 105x85mm
Cena: 350pln
pl_PL