Paski dostępne od ręki

Zapraszamy do zakupu pasków dostępnych od ręki.
W celu zakupu napisz do nas maila, zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy.

Pasek wykonany ze skóry Aligatora Top Grade w klasyczym kolorze czarnym, dedykowany do zegarków elegancko-casualowych. Piękne klasyczne duże łuski aligatora. Dziurki na języczek będą wykonane po zakupie. Stan: nowy nieużywany

Pasek 19x16mm
Długość: 110x70mm
Pasek dostarczany z klamrą.
Cena: 800pln

Pasek wykonany ze skóry Krokodyla Nilowego w kolorze koniakowym, dedykowany do zegarków Panerai. Piękne klasyczne duże łuski. Odporna na wodę i pot podszewka Zermatt. Stan – nowy nieużywany.

Pasek 26x22mm
Długość: 105x75mm
Cena: 800pln

Pasek wykonany ze skóry Aligatora Doppio w unikalnym wybarwieniu koniak góra, podszewka aligator tan. Dedykowany do Patek, Zenith i innych modeli z mocniejszym zwężeniem. Aligator Doppio to najbardziej luksusowy pasek z Aligatora – obie części góra dół – Aligator. Piękne klasyczne duże łuski od góry. Stan – nowy nieużywany.

Pasek 20x16mm
Długość: 110x78mm
Cena: 1200pln

Pasek wykonany ze skóry Aligatora w unikalnym wybarwieniu brąz-burgund, dedykowany do zegarków Panerai. Wykończenie skóry Agat – jedno z najpiękniejszych, mechanicznie nanoszony połysk skóry Piękne klasyczne duże łuski aligatora. Dziurki na języczek będą wykonane po zakupie. Odporna na wodę i potem podszewką Zermatt. Stan – nowy nieużywany.

Pasek 26x22mm
Długość: 120x80mm
Pasek dostarczany z klamrą.
Cena: 900pln

Pasek z pięknej koziej skóry washed w  czarnym kolorze. Ręcznie szyty nicią w kolorze miedzianym. Z czasem skóra się patynuje nabierając indywidualnego charakteru. Spód z czarnej skóry cielęcej. Pasek dedykowany do Tudor Black Bay pod zapięcie motylkowe.  Pasek nowy nieużywany.

Rozmiar 22x20mm
Długość: 115x60mm
Dedykowany do: Tudor Black Bay
Cena: 350pln

Pasek z pięknej topowej skóry aligatora w czerwonym kolorze. Ręcznie szyty nicią w kolorze skóry. Z czasem skóra się patynuje nabierając indywidualnego charakteru.

Stan: sampel

Rozmiar 18x14mm
Długość: 120x75mm
Dedykowany do: Patek Ellipse i inne Patki
Cena: 600pln

Pasek z pięknej skóry warana w naturalnym kolorze. Z czasem skóra się patynuje nabierając indywidualnego charakteru. Spód z włoskiej ręcznie postarzanej skóry Tarlo.

Stan: sampel używany

Rozmiar 19x18mm
Długość: 115x75mm
Dedykowany do: Longines Conquest, Grand Seiko
Cena: 400pln

Pasek z pięknej skóry Caiman Croco w brązowym patynowanym kolorze. Ręcznie szyty grubą nicią w kolorze ecru. Z czasem skóra się patynuje nabierając indywidualnego charakteru. Spód z włoskiej skóry Artigiano.

Stan: sampel nowy

Rozmiar 20x18mm
Długość: 105x89mm
Dedykowany do: Breitling pod zapięcie motylkowe
Cena: 450pln

Pasek z unikatowej skóry krokodyla w zielonym fluorescencyjnym kolorze. Ręcznie szyty nicią w kolorze fluo zielony. Spód z zielonego kauczuku.

Pasek ma charakterystyczną budowę ( był robiony do zegarka ball z podwójnymi teleskopami) i ma szerokie płaskie otwory na podwójne teleskopy/lub grube piny i rurki oraz ma dużo materiału wokół i nadaje się do zegarków które mają dużo miejsca między teleskopem a kopertą.

Stan: sampel

Rozmiar 21x20mm
Długość: 124x82mm
Pasek dostarczany z klamrą.
Dedykowany do: Ball, Tudor Black Bay
Cena: 600pln

Pasek wykonany z unikatowej skóry Aligatora w klasycznym kolorze Tan, grubszy, dedykowany do zegarków z dużą odległością między teleskopami a kopertą ( np. Tudor Black Bay, Longines Legend Diver, wygodny pod jednostronne zapięcie składane ze względu na proporcje). Unikatowa skóra z łapki Aligatora posiada niespotykany agresywny fason i doskonale zgrywa się z diverami. Stan – Sampel. Spód wykonany z patynowanej włoskiej skóry Tarlo, ręcznie szyty nicią Ecru.

Pasek 22x18mm
Długość: 125x57mm
Pasek na życzenie dostarczany z klasyczną klamrą.
Cena: 450pln
pl_PL