Paski dostępne od ręki

Zapraszamy do zakupu pasków dostępnych od ręki.
W celu zakupu napisz do nas maila, zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy.

Pasek z pięknej koziej skóry w brązowo-burgundowym kolorze. Ręcznie szyty nicią w kolorze khaki. Z czasem skóra się patynuje nabierając indywidualnego charakteru. Spód z włoskiej ręcznie postarzanej skóry Tarlo.

Rozmiar 24x24mm
Długość: 120x75mm
Pasek dostarczany z klamrą.
Dedykowany do: Panerai
Cena: 300pln

Pasek wykonany z unikatowej skóry strusia w miedziano-metalicznyn kolorze, dedykowany do zegarków w kopercie z brązu i mosiądzu a także złotych. Unikatowa skóra z łapki strusia posiada niespotykany na rynku kolor i doskonale zgrywa się z diverami.

Pasek 22x22mm
Długość: 125x78mm
Pasek dostarczany z klamrą.
Cena: 450pln

Pasek wykonany z unikatowej skóry Aligatora w klasycznym kolorze Tan, grubszy, dedykowany do zegarków z dużą odległością między teleskopami a kopertą ( np. Tudor Black Bay, Longines Legend Diver, wygodny pod jednostronne zapięcie składane ze względu na proporcje). Unikatowa skóra z łapki Aligatora posiada niespotykany agresywny fason i doskonale zgrywa się z diverami. Stan – Sampel. Spód wykonany z patynowanej włoskiej skóry Tarlo, ręcznie szyty nicią Ecru.

Pasek 22x18mm
Długość: 125x57mm
Pasek na życzenie dostarczany z klasyczną klamrą.
Cena: 450pln

Pasek wykonany z unikatowej skóry strusia w morskim patynowanym kolorze, dedykowany do eleganckich i płaskich zegarków. Unikatowa skóra z łapki strusia posiada niespotykany na rynku kolor i doskonale zgrywa się z zegarkami typu Nomos, Junghans. Szlufki kontrastowe wykonane z aligatora i strusia, spód paska gumowy w kolorze ceglanym. Stan – nowy nieużywany.

Pasek 18x16mm
Długość: 113x75mm
Pasek dostarczany z klamrą.
Cena: 400pln

Pasek wykonany z szarej skóry strusia, dedykowany do Tag Heuer Carrera i innych sportowych modeli np Omegi. Unikatowa skóra że strusia posiada sportowe dziurki i kontrastowe szycie. Pasek wykonany pod zaciskowe zapięcie motylkowe Tag Heuer (grubość paska w części wsuwanej ok 2mm, wchodzi na ciasno, nie nadaje się do zapięć TH gdzie grubość paska to 3mm), możliwe dostosowanie przed wysyłką pod zapięcie motylkowe 18mm Omegi czy Orisa (wykonanie dziurek). Stan – sampel, nowy nieużywany. Wyposażony we wbudowane teleskopy Quick pins do zamodzielnej zmiany.

Pasek 22x18mm
Długość: 105x85mm
Cena: 350pln
pl_PL