Paski dostępne od ręki

Zapraszamy do zakupu pasków dostępnych od ręki.
W celu zakupu napisz do nas maila, zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy.

Pasek wykonany ze skóry Aligatora w kolorze czarnym w wykończeniu Millenium połysk. Piękne klasyczne duże łuski, lekko wypukły, bez szycia. Odporna na wodę i pot podszewka. Stan – sampel używany.

Dedykowany do Cartier i innych elegantów
Pasek 18x18mm
Długość: 112x75mm
Cena: 650pln

Pasek JFS Vintage z puncą JFS, wykonany ze skóry garbowanej roślinnie, w kolorze miodowym, dedykowany do zegarków Panerai i innych z rozstawem 24mm. Ręczne szycie w kolorze skóry. Pasek dla tych którzy nie lubią grubych pasków – jedynie 2.5mm grubości przy klasycznym stylu ammo.

Stan – nowy.

Pasek 24x24mm
Długość: 130x80mm
Cena: 450pln

Pasek JFS Rubber w czarnym kolorze z pomarańczowym  szyciem, dedykowany do zegarków z zapięciem motylkowym typu Omega. Odporna na wodę i pot podszewka kauczukowa. Stan – sampel produkcyjny.

Pasek 20x18mm
Długość: 100x85mm
Cena: 450pln

Pasek wykonany ze skóry Aligatora w kolorze błękitnym, dedykowany do zegarków z zapięciem motylkowym Omega (dziurki będą wykonane przed wysyłką) oraz Tag Heuer. Piękne klasyczne duże łuski i kontrastowe szycie. Odporna na wodę i pot podszewka kauczukowa. Stan – nowy nieużywany.

Pasek 21x18mm
Długość: 100x85mm
Cena: 800pln

Pasek wykonany ze skóry Krokodyla Nilowego w kolorze koniakowym, dedykowany do zegarków Panerai. Piękne klasyczne duże łuski. Odporna na wodę i pot podszewka Zermatt. Stan – nowy nieużywany.

Pasek 26x22mm
Długość: 105x75mm
Cena: 800pln

Pasek wykonany ze skóry Aligatora w unikalnym wybarwieniu brąz-burgund, dedykowany do zegarków Panerai. Wykończenie skóry Agat – jedno z najpiękniejszych, mechanicznie nanoszony połysk skóry Piękne klasyczne duże łuski aligatora. Dziurki na języczek będą wykonane po zakupie. Odporna na wodę i potem podszewką Zermatt. Stan – nowy nieużywany.

Pasek 26x22mm
Długość: 120x80mm
Pasek dostarczany z klamrą.
Cena: 900pln

Pasek z pięknej topowej skóry aligatora w czerwonym kolorze. Ręcznie szyty nicią w kolorze skóry. Z czasem skóra się patynuje nabierając indywidualnego charakteru.

Stan: sampel

Rozmiar 18x14mm
Długość: 120x75mm
Dedykowany do: Patek Ellipse i inne Patki
Cena: 600pln

Pasek z pięknej skóry Caiman Croco w brązowym patynowanym kolorze. Ręcznie szyty grubą nicią w kolorze ecru. Z czasem skóra się patynuje nabierając indywidualnego charakteru. Spód z włoskiej skóry Artigiano.

Stan: sampel nowy

Rozmiar 20x18mm
Długość: 105x89mm
Dedykowany do: Breitling pod zapięcie motylkowe
Cena: 450pln

Pasek z unikatowej skóry krokodyla w zielonym fluorescencyjnym kolorze. Ręcznie szyty nicią w kolorze fluo zielony. Spód z zielonego kauczuku.

Pasek ma charakterystyczną budowę ( był robiony do zegarka ball z podwójnymi teleskopami) i ma szerokie płaskie otwory na podwójne teleskopy/lub grube piny i rurki oraz ma dużo materiału wokół i nadaje się do zegarków które mają dużo miejsca między teleskopem a kopertą.

Stan: sampel

Rozmiar 21x20mm
Długość: 124x82mm
Pasek dostarczany z klamrą.
Dedykowany do: Ball, Tudor Black Bay
Cena: 600pln
en_GB