Jaeger LeCoultre Reverso 1931 to przepiękny model słynnej szwajcarskiej manufaktury nawiązujący do roku powstania Reverso, ikonicznego dla marki JLC dzieła.

Zegarek seryjnie występuje na pasku z aligatora, ale właściciel chciał go odformalnić, a jednocześnie sprawić, że nie będzie się rzucał w oczy.

Zdecydowaliśmy się na włoską skórę cielęcą, od spodu antyalergiczny i wodoodporny materiał najwyższej jakości, do tego łatwy dostęp do teleskopów i niełatwe spasowanie przy kopercie, o czym możecie Państwo się przekonać oglądając pierwszy materiał w serwisie YouTube:

Zachęcam do polubienia i subskrypcji kanału Jakub Filip Szymaniak, dzięki czemu wszelkie nowe treści będą docierały natychmiast po otworzeniu YouTube.

Sam czarny pasek został ozdobiony pętelkami przy szlufce, w kolorze indeksów – mały akcent sprawiający, iż od razu widać, że jest to produkt wykonany na miarę.

Przy okazji produkcji paska, postanowiłem pokazać jak bardzo uniwersalny jest tego typu model. Poniżej można zobaczyć jak Reverso 1931 wygląda w letniej żywej wersji, czyli w tym czego aktualnie nam bardzo brakuje, czasami sam pasek potrafi odmienić jesienne szarości sprawiając, że wracamy do letnich wspomnień.