W najnowszej kolekcji skór egzotycznych pochodzących od jednego z najbardziej luksusowych toskańskich producentów postawiłem nie tylko na klasyczne kolory, ale także na nietuzinkowe wykończenia niespotykane dotąd na polskim rynku. Poza rzadkimi ręcznie tamponowanymi brązami mogą Państwo zobaczyć prawdziwe unikaty przywodzące na myśl drogocenne kamienie i inne elementy biżuterii wieczorowej – zapraszam do sekcji Finissimo Anormale.

Aligator Bottiglia Verde
Bardzo ciekawa skóra, będąca nieoczywistym wyborem dla osób które szukają odmiany dla czarnego wieczorowego paska, lub po prostu chcą dopasować go do swojego Astona Martina lub Jaguara 😉 Ultra ciemnozielony kolor w wykończeniu Millenium, z delikatnymi jaśniejszymi przebarwieniami między łuskami. W większość dnia wygląda wręcz na czarny, jedynie przy mocnym świetle dziennym lub wieczorowym ujawnia swój kolor – bardzo ciemno butelkowej zieleni.

Aligator Gommato Nero
Super sportowa brutalna propozycja dla fanów mocnego matu – kolor czarny – pokryty gumą, z wyglądu jak i w dotyku, a jednocześnie posiadający charakterystyczne łuski nie do pomylenia.

W ofercie jest również zielony i granatowy.

Aligator Millenium Nero
Klasyka klasyki – czarny aligator w połysku Millenium – idealny do Patka Calatravy i innych eleganckich modeli.

Aligator Millenium Blu Notte
Zbliżony do wersji czarnej, ale jednak przywodzący na myśl ciemną noc – bardzo mocno granatowy aligator w połysku Millenium, świetna alternatywa dla czarnego ze względuna swój bardzo ciemny kolor.

Aligator Brillant Blu Zaffiro
Przepiękny szafirowy aligator wykończony na wysoki połysk w tradycyjnym procesie agatowania skóry. Wspaniała klasyka idealnie komponująca się z niebieskimi termicznie barwionymi wskazówkami typu Breguet.

Aligator Semi Matt Bleu Marine
Połmatowy morski kolor – zawsze na czasie dla zegarków z niebieskimi tarczami, wskazówkami czy elementami na tarczy (np. Zenith El Primero). Niebłyszczące wykończenie, idealne na co dzień.

Krokodyl nilowy Millenium Bleu Canard
Bardzo nietuzinkowy kolor o chłodnej barwie, przywodzący czasami na myśl wręcz szary. Świetnie gra z tarczami z szarymi elementami.

Aligator Boston Gris Noir
Gris Noir to nic innego jak bardzo ciemny szary, antracyt – jeden z popularniejszych wyborów jako alternatywa dla czarnego.

Aligator Millenium Pond Anthracite
Ręcznie patynowany aligator o szarym kolorze z lekką nutą czarnej oliwki – brzmi skomplikowanie ale taki właśnie jest, do tego połysk i mamy super nietuzinkowy kolor którego nie spotkamy nigdzie indziej

Aligator Millenium Pond Asfalto
Ręcznie patynowany aligator w kolorze czarnej oliwki (ale przekrojonej 😉 ) – pomiędzy brązem a szarością, delikatny połysk, unikatowy.

Aligator Millenium Asfalto
Ręcznie patynowany aligator w kolorze czarnej oliwki (ale przekrojonej 😉 ) – pomiędzy brązem a szarością, wykończony na wysoki połysk.

Krokodyl Nilowy Tamponato Dark Brown
Bardzo ciemny ręcznie patynowany brąz z delikatnym odcieniem burgundu – na co dzień nie widać dwutonowości, w świetle ujawnia swoje drugie ja.

Aligator Matt Brown
Klasyczny matowy aligator w uniwersalnym brązie, pasujący do klasyków jak np. IWC Portugieser.

Aligator Millenium Pond Cognac
Piękny głęboki patynowany koniak w połysku, wspaniale gra z kopertami ze złota. Wygląda szlachetnie i dostojnie, dla dojrzałych zegarkomaniaków.

Aligator Millenium Pond Terra
Piękny głęboki patynowany ziemisty brąz w połysku, wspaniale gra z kopertami z białego złota i platyny. Zimny kolor o pięknych łuskach i wykończeniu.

Alligator Matt Celeste
Żywy włoski klasyk jak Bianchi Celeste – wesoły, nietuzinkowy pastel w matowym wykończeniu, ożywi nawet najbardziej klasyczny zegarek.

Aligator Crystal Cuio
Cielisty Aligator w wykończeniu Cristal (mikro struktura plus połysk) idealny do damskich zegarków i odciążenia dużych męskich klasyków.

Finnitura Anormale:

Aligator Nacre Gris
Prawdziwy unikat – perła, mieniąca się jak tarcza z macicy perłowej. Nie spotkają Państwo drugiego takiego, wspaniałe dopełnienie damskiego zegarka.

Krokodyl Nilowy Abisso Smeraldo
Niewątpliwie hit kolekcji 2021 – ręcznie patynowany w kolorach jesieni – zgniły, brudny,a jednocześnie wybijający się swoim szmaragdowym kolorem – wpaniale pasuje do spatynowanych zegarków z brązu jak Panerai czy Tudor.

Aligator Star Matt Nero
Jedna z najgorętszych nowości – matowy Aligator w antracytowym kolorze pokryty drobinkami mieniącego się pyłu. Świetnie gra w sytuacji wieczorowej z tarczami z macicą perłową oraz diamentami, a jednocześnie jest dobrym wyborem dla osób które lubią nietuzinkowe skóry, w ciągu dnia nie rzuca się w oczy.

Aligator Benzina
Nie tylko dla fanów etyliny – czarny aligator z warstwą w wybarwieniu rozlanej mieniącej się światłem benzyny. Zarówno do dziennego Rolexa Datejust, jak i Cartiera na wieczór.

Krokodyl Nilowy Tamponato Brown
Ręcznie malowane wykończenie – przejścia tonalne na łuskach, w stylistyce IWC Santoni, patynowane przez włoskich rzemieślników aby cieszyć oko każdego dnia. Unikat dla fanów marki IWC i nie tylko.

Aligator Millenium Tamponato Maroon
Niesamowity ręcznie malowany koniakowy Aligator z widocznymi gradientami na łuskach i ultrawysokim połyskiem. Jedna z gwiazd nowej dostawy.